با ما ارتباط برقرار کن
فهرست بازیگران سریال فرار از زندان فهرست بازیگران سریال فرار از زندان

بازیگران

فهرست بازیگران سریال فرار از زندان

اسامی بازیگرانی که در سریال فرار از زندان نقش آفرینی کرده اند.

منتشر شده

روی

فهرست بازیگران سریال فرار از زندان

طرفداران سریال فرار از زندان

مایکل اسکافیلد

ونتورث میلر در نقش مایکل اسکافیلد قهرمان باهوش داستان.

 

لینکلن باروز

دومینیک پرسل در نقش لینکلن باروز برادر مایکل اسکافیلد متهم به قتل برادر معاون رئیس جمهور.

 

تئودور بگول

رابرت نپر در نقش تئودور بگول (تی بگ) یک منحرف جنسی و قاتلی بی‌رحم. در فصل پنجم چهره او عوض شده و چهره خوبی را از خود نشان می‌دهد.

 

فرناندو سوکره

آمائوری نولاسکو در نقش فرناندو سوکره هم سلولی و بهترین دوست مایکل است. او در فصل اول موفق به فرار از فاکس ریور می‌شود. در فصل سوم برای فرار مایکل از سونا کمک‌های زیادی می‌کند و سر انجام به علت همکاری با فراری‌ها دستگیر و در سونا زندانی می‌شود. بعدها در فصل چهارم او به دوستش مایکل در پیدا کردن سیلا کمک می‌کندو سپس در حضور ۳ قسمتی اش در فصل پنجم به مایکل در سفر به امریکاکمک می‌کند.

 

سارا تانکردی

سارا وین کالیز در نقش معشوقه مایکل و پزشک زندان فکس ریور است. او محبوب‌ترین شخصیت زن سریال است. او در فصل اول بدون دانستن نقشه فرار به مایکل علاقه‌مند می‌شود و سرانجام به مایکل در فرار کمک می‌کند. در فصل دوم به علت از دست دادن شغل روی به مواد مخدر می‌آورد. در اواخر فصل دوم او مرتکب یک قتل می‌شود که مایکل مسئولیت آن قتل را به عهده می‌گیرد و به زندان می‌رود. در فصل سوم گرچن مرگان یکی از مأموران سازمان سارا را گروگان میگرد، سپس خبر قتل سارا به گوش مایکل می‌رسد اما در فصل چهارم مایکل متوجه می‌شود که سارا زنده است. سارا در پیدا کردن سیلا به مایکل کمک می‌کند. در فصل پنجم وی به درمان مایکل در یونان کمک می کند.

 

براد بلیک

وید ویلیامز در نقش براد بلیک رئیس نگهبانان زندان فاکس ریور که جان خود را برای نجات مایکل فدا کرد.

 

الکساندر ماهون

ویلیام فیکنر سرپرست تیم جستجو برای یافتن زندانیان که در جریان تعقیب یک زندانی غیر قانونی اورا به قتل میرساند وزمانی که سازمان متوجه این موضوع میشود او را به خدمت میگیرد. اما بعد به دلیل قتل پسرش نوسط سازمان او علیه سازمان موضع میگیرد و به کمک مایکل ، لینکلن ، سارا ، سوکره و بلیک به دنبال سیلا میگردد و به مایکل وفادار میماند.

 

پائول کلرمن

پائول آدلستین عضو آدم کش سازمان مافیا که بسیاری از شخصیتهای خوب در فصل اول به دست او به قتل می‌رسند. اما بعد با اعتراف علیه سازمان و کمک به تبرئه لینکلن و سارا ناجی این دو شخص میشود و سپس توسط سازمان و ون گوگ (از افراد پوسایدون) به قتل می رسد. ایفاگر این نقش پائول آدلستین میباشد.

 

ال جی باروز

مارشال آلمن پسر لینکلن باروز متهم به قتل برادر معاون رئیس جمهور است او که در شرایط بدی قرار دارد از پدرش متنفر است او پس از کشته شدن مادر و پدرخوانده اش متوجه بی گناهی پدرش می‌شود ضمناً افراد سازمان طوری وانمود می‌کنند که ال جی آنان را کشته‌است او به وکیل پدرش ورونیکا داناوان پناه می‌برد او هنگامی که می‌خواهد از یکی از افراد سازمان به نام پل کلرمن انتقام بگیرد دستگیر می‌شود. در فصل دوم پلیس ال جی را آزاد می‌کند برای این که از او برای تله برای لینکلن استفاده کنند اما موفق نمی‌شوند در آخر ال جی به پیش پدر بزرگش می‌رود. او در فصل سوم توسط گرچن مورگان گروگان گرفته می‌شود و سرانجام با جیمز ویسلر مبادله می‌شود. ال جی در فصل چهارم با صوفیا لوگو در پاناما زندگی می‌کند.

 

بنجامین مایلس فرانکلین

راکموند دانبار عضو سابق ارتش آمریکا و یکی از فراری‌های فکس ریور که به جرم حمل مواد مخدر به ۸ سال حبس محکوم می‌شود و در فصل آخر به مایکل و همراهانش کمک‌هایی می‌کند. در فصل پنجم وی به اسلام روی می آورد.

 

گرچن مورگان

جودی لین اوکیف در فصل سوم، سارا تانکردی و ال جی باروز را گروگان می‌گیرد و دستور فراری دادن ویسلر را به مایکل می‌ دهد. در فصل چهارم مایکل از او می خواهد جای سارا رابه او بگوید اما موفق نمی‌شود وقتی مشخص می‌شود که ویسلر به سازمان خیانت کرده او را زندانی می‌کنند ولی او فرار کرده و قصد دارد از سازمان انتقام بگیرد او سیلا را بدست می‌آورد ولی به خاطر یک اشتباه آن را از دست می‌دهد او در هنگام مبارزه با افرادی که سیلا را در اختیار دارند زخمی می‌ شود و به زندان میامی می‌ رود.

 

ژنرال جاناتان کرنس

لئون راشام در نقش ژنرال جاناتان کرنس. او رئیس سازمان است.

 

ورونیکا داناوان

رابین تونی نامزد و وکیل لینکلن باروز متهم به قتل ترنس استیدمن برادر معاون رئیس جمهور می‌ باشد او در طول فصل یک به دنبال حقیقت و بی گناهی لینکلن است. در فصل دوم او که متوجه می‌شود ترنس استیدمن زنده‌است او را می‌یابد اما مأموران سازمان سر می‌رسند و او را می‌کشند.

 

هنری پاپ

استیسی کیچ در نقش هنری پاپ رئیس خوش قلب و عاشق‌ پیشه زندان فاکس ریور.

 

دانالد سلف

مایکل راپاپورت او یک مأمور سازمان امنیت ملی است او با مایکل معامله می‌کند. سیلا در ازای نابودی سازمان اما وقتی مایکل سیلا را به او می‌دهد او سیلا را می‌دزدد و قصد فروشش را دارد اما سیلا را از دست می‌دهد و در تلاش مجدد برای بدست آوردن سیلا فلج می‌شود.

 

 

جان آبروزی

پیتر استورماره هم زندانی مایکل است و یکی از هشت فراری فاکس ریور می‌باشد. او پس از فرار توسط الکساندر ماهون کشته می‌شود.

 

چارلز وستمورلند

موس واتسون مردی که متهم به سرقت یک و نیم میلیون دلار پول بوده و به خاطر بیماری دخترش تصمیم به فرار می‌گیرد اما توسط بلیک هنگام فرار زخمی می‌شود و به قتل می‌رسد. که بعدا میفهمند زنده است.

 

 

نیک ساروین

فرانک گریلو در نقش نیک ساروین، وکیل لینکن باروز که با تهدید دوستان جان آبروزی به او کمک می‌کند ولی بعداً پشیمان می‌شود و همراه پدرش توسط افراد او به قتل می‌رسند.

 

 

رئیس جمهور رینولد

پاتریکا وتینگ در نقش رئیس جمهور رینولد. او تسلیم خواستهٔ مایکل اسکافیلد نمی‌شود و استعفا می‌ دهد.

 

بیل کیم

رجی لی آدم‌کش سازمان که بعد از کلرمن دست به قتل می‌ زند، که اصلیتی فیلیپینی دارد.

 

سوفیا لوگو

دانای گارسیا نامزد جیمز ویسلر می‌باشد کسی که دستور فرار او را به مایکل دادند. او در این فصل با کمک لینکلن باروز متوجه می‌شود که نامزدش با یک اسم جعلی به نام گری میلر برای سازمان کار می‌کند او پس از فرار جیمز از زندان رابطه اش را با او قطع می‌کند و نامزد لینکلن می‌شود. او در فصل چهار در پاناما زندگی می‌کند و در آخر تدارکات را برای ورود لینکلن و همراهانش پس از فراری دادن سارا از زندان آماده می‌کند. در فصل پنج با اینکه وی بازی نکرده اما مشخص می شود که پس از مرگ جعلی مایکل مدتی با لینکلن به کار مشغول بوده اما با هم به تفاهم نمی رسند و رابطه خود را با لینکلن قطع می کند.

 

روی گری

زندان بان اخراج شده از فکس ریور که بعد از فرار زندانیان با بلیک آن‌ها را تعقیب می‌کند و توسط تئودور بگول به شکل فجیهی کشته می‌شود.

 

جیمز ویسلر

کریس ونس همراه با مایکل در فصل سوم از زندان فرار می‌ کند و با ال جی مبادله می‌شوند. و در ابتدای فصل چهارم پس از خیانت به سازمان کشته می‌ شود.

 

دیوید آپولسکیس

لین گریسون یکی از هشت فراری فاکس ریور می‌باشد که سرانجام به دست الکس ماهون کشته می‌شود.

 

لِچِرو

او زندانیِ ارشد زندانی به نام سونا در پاناماست. او که به جرم قاچاق به زندان افتاده‌است در همان ابتدا با مایکل مشکل پیدا می‌کند. مایکل که می‌خواهد از امکانات او برای فرار استفاده کند، به او در ادارهٔ زندان کمک می‌کند، اما او متوجه می‌شود و تقاضا می‌کند همراه مایکل در فرارش باشد، ولی مایکل هنگام فرار به او کلک می‌زند و او هنگام فرار تیر می‌خورَد و سرانجام به دست تئودور بگول خفه می‌شود.

 

کریستینا رز اسکوفیلد

کاتلین کویینلان که در فصل چهار حضور دارد. قدرت او از ژنرال جانتان کراس بیشتر است و برکناری رییس جمهور رینولدز به خاطر او بوده. تمامی اتهامات لینکلن باروز به خاطر او است. او در این مدت زنده بوده و برای سازمان کار می کرده است که سرانجام با شلیک گلوله ای توسط سارا تانکردی کشته می شود.

 

ترنس استیدمن

جف تری در نقش ترنس استیدمن، برادر معاون رئیس جمهور (فصل دوم) که همه گمان می‌کردند مرده و در نهایت خود کشی می‌کند.

 

هیوایر

سیلاس وایر میشلدر هم سلولی دوم مایل اسکافیلد که یک بیمار روانی است. اما حافظه فوق‌العاده‌ای دارد. او یکی از هشت فراری زندان فکس ریور است که هنگام بازداشت توسط آلکس ماهون تحریک می‌شود و خودکشی می‌کند.

 

مک گریدی

نوجوانی که عاشق بسکتبال است و در زندان سونا کمک هایی به اسکوفیلد می‌کند و در آخر به همراه مایکل اسکوفیلد از زندان سونا فرار می‌ کند.

 

جیکوب نس

مارک فیورستین در نقش جیکوب نس (پوسایدون)، همسر دوم سارا تانکردی و یکی از مأموران سازمان است که در فصل پنج حضور دارد. وی عامل مردن جعلی و زندانی شدن مایکل در یمن است. مایکل در مدت مرگ جعلی اش برای وی کار می کرده تا خانواده اش را نجات دهد. در آخر سارا از وی جدا شده و به خاطر کشتن یکی از مقامات ارشد سازمان که گناه آن به گردن مایکل می افتد دستگیر شده و در زندان فاکس ریور زندانی می شود.

 

ویپ

آگوستوس پرو در نقش ویپ (دیو مارتین)، یکی از زندانیان اوگاجیا در یمن و از هم سلولی ها و دوستان مایکل در فصل پنجم است و به کمک مایکل از زندان اوگاجیا فرار کرده و همراه او باز می گردد. در آخر معلوم می شود که وی پسر تی بگ است و سپس توسط ای دبلیو (یکی از افراد پوسایدون) کشته می شود.

 

جا

ریک یان در نقش جا، یکی از هم سلولی های مایکل در زندان اوگاجیای یمن (فصل پنجم) است. او که پس از آزادی می خواست به کشورش باز گردد، در آخر در منطقه ای خود مختار در یمن می ماند.

 

شیبا

اینبار لاوی در نقش شیبا، یکی از شخصیت های فصل پنجم است که به لینکلن و فرانکلین برای آزادی مایکل در یمن کمک می کند. پس از تصرف یمن توسط داعش، همراه پدرش به آمریکا می رود و در کنار لینکلن زندگی می کند.

 

ون گوگ

یکی از شخصیت های فصل پنجم. او برای پوسایدون کار می کند و به همراه ای دبلیو مسئول تعقیب و کشتن مایکل و اعضای گروه است. وی سر انجام به نیت پوسایدون پی می برد و توسط ای دبلیو تیر خورده و در بیمارستان بستری می شود.

 

ای دبلیو

یکی از شخصیت های فصل پنجم. او برای پوسایدون کار می کند و به همراه ون گوگ مسئول تعقیب و کشتن مایکل و اعضای گروه است. وی سر انجام پس از کشتن ویپ، توسط تی بگ کشته می شود.

 

جَمیل

فران طاهر در نقش جَمیل یکی از شخصیت های فصل پنج است که یکی از افراد دولتی یمن و پدر شیبا است که پس از تصرف یمن توسط داعش، همراه دخترش به آمریکا می رود.

 

لوکا آبروزی

پسر جان آبروزی که بدلیل اینکه لینکن به وی بدهکار است دنبال او می گردد اما سرانجام لینکلن وی را به مقامات لو داده و توسط پلیس دستگیر می شود.

 

منبع : ویکی پدیا

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازیگران

دانلود فیلم The Neighbor 2017 با نقش آفرینی ویلیام فیکنر

منتشر شده

روی

به وسیله

دانلود فیلم The Neighbor 2017 با نقش آفرینی ویلیام فیکنر

دانلود فیلم The Neighbor 2017 با نقش آفرینی ویلیام فیکنر

دانلود فیلم The Neighbor 2017 با لینک مستقیم

دانلود فیلم The Neighbor 2017 با زیرنویس فارسی

طرفداران سریال فرار از زندان

اطلاعاتخلاصه داستانعکس هاتریلرلینک دانلود
 • ژانر : درام / هیجان انگیز
 • امتیاز : ۵/۱۰
 • کارگردان : Aaron Harvey
 • بازیگران : William Fichtner, Jessica McNamee, Jean Louisa Kelly
 • محصول : آمریکا
 • زمان : ۹۷ دقیقه
 • زبان : انگلیسی
در خلاصه داستان این فیلم ماجرایی و مهیج آمده است ، یک مرد میانسال که ازدواجش به یک رابطه یکنواخت تبدیل شده است ، هنگامی که شخصی مرموز وارد زندگی‌اش می‌شود ، تصمیم به تغییر خود می‌گیرد و…

 


ادامه ی خواندن

بازیگران

دانلود فیلم American Wrestler 2016 با نقش آفرینی ویلیام فیکنر

منتشر شده

روی

به وسیله

دانلود فیلم American Wrestler 2016 با نقش آفرینی ویلیام فیکنر
دانلود فیلم American Wrestler 2016 با نقش آفرینی ویلیام فیکنر

دانلود فیلم American Wrestler 2016 با نقش آفرینی ویلیام فیکنر

دانلود فیلم American Wrestler 2016 با لینک مستقیم

دانلود فیلم American Wrestler 2016 با زیرنویس فارسی

طرفداران سریال فرار از زندان

اطلاعاتخلاصه داستانعکس هاتریلرلینک دانلود
 • ژانر : ورزشی / درام
 • امتیاز : ۸٫۵/۱۰
 • کارگردان : Alex Ranarivelo
 • بازیگران : William Fichtner, Ali Afshar, Lia Marie Johnson
 • محصول : آمریکا
 • زمان : ۱۱۷ دقیقه
 • زبان : انگلیسی

 

در سال ۱۹۸۰ یک پسر نوجوان به نام “علی جهانی” از ایران به آمریکا می رود. او در آنجا به رشته‌ی کُشتی روی می آورد و راه تبدیل شدن به یک قهرمان را آغاز میکند…

 


ادامه ی خواندن

بازیگران

دانلود فیلم The Lone Ranger 2013 با نقش آفرینی ویلیام فیکنر

منتشر شده

روی

به وسیله

دانلود فیلم The Lone Ranger 2013 با نقش آفرینی ویلیام فیکنر
دانلود فیلم The Lone Ranger 2013 با نقش آفرینی ویلیام فیکنر

دانلود فیلم The Lone Ranger 2013 با نقش آفرینی ویلیام فیکنر

دانلود فیلم The Lone Ranger 2013 با لینک مستقیم

دانلود فیلم The Lone Ranger 2013 با زیرنویس فارسی

طرفداران سریال فرار از زندان

اطلاعاتخلاصه داستانعکس هاتریلرلینک دانلود
 • ژانر : اکشن / ماجراجویی / وسترن
 • امتیاز : ۶٫۵/۱۰
 • کارگردان : Gore Verbinski
 • بازیگران : William Fichtner, Johny Depp, Armie Hammer
 • محصول : آمریکا
 • زمان : ۱۴۹ دقیقه
 • زبان : انگلیسی
یک کاپیتان زیردریایی شوروی سابق که از بیماری روحی رنج می برد و خانواده اش را هم به دلیل یک ماموریت مخفی ترک کرده است ، درمی یابد سرنوشت بشریت در دستانش قرار دارد و…

 


ادامه ی خواندن

Trending